Natt-DM 2006ti 2006-08-29 22:35
Startlistaskapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2005

  Bricka Namn                      Klubb                              Start 


H75  (2)    3400 m                                       

  302653 Ingvar Johansson          Stenungsunds OK                 21:30:00 
   24921 Ove Kilborn               Uddevalla IS                    21:32:00 



H65  (6)    4400 m                                       

         Vakant                    Vakant                          21:30:00 
   26384 Svein Bakken              Stigsökarna                     21:32:00 
  225717 Hans Östlund              OK Kroppefjäll                  21:34:00 
   26328 Tore Pettersson           OK Gipen                        21:36:00 
   26394 Arne Berg                 Stigsökarna                     21:38:00 
   26581 Alf Lundström             Ljungskile FK                   21:40:00 



H60  (6)    4400 m                                       

   26414 Allan Wikström            Stångenäs AIS                   21:44:00 
   26289 Per-Arne Johansson        OK Gipen                        21:46:00 
   14150 Bertil Hermansson         Stenungsunds OK                 21:48:00 
   26419 Bengt-Olof Johansson      Stångenäs AIS                   21:50:00 
         Vakant                    Vakant                          21:52:00 
   26486 Rune Sandberg             Uddevalla OK                    21:54:00 



H55  (9)    4800 m                                       

         Vakant                    Vakant                          21:55:00 
   26202 Arvid Galborgen           Eds SK                          21:57:00 
   26233 Roalh Kleveland           Kvillebyns SK                   21:59:00 
   26571 Bo Karlsson               Ljungskile FK                   22:01:00 
   26467 Per-Arne Källén           Uddevalla OK                    22:03:00 
  409569 Janne Eriksson            Eds SK                          22:05:00 
  402893 Mats Karlsson             Stenungsunds OK                 22:07:00 
   26247 Erland Svensson           Kvillebyns SK                   22:09:00 
   26409 Conny Jidetoft            Stångenäs AIS                   22:11:00 



H50  (7)    5000 m                                       

   26480 Odd Ohlsson               Uddevalla OK                    21:31:00 
   26500 Dan Widercrantz           OK Skärmen                      21:33:00 
   26586 Clyde Persson             Ljungskile FK                   21:35:00 
   26421 Inge Josefsson            Stångenäs AIS                   21:37:00 
   26511 Roland Mattsson           OK Skärmen                      21:39:00 
         Vakant                    Vakant                          21:41:00 
  264390 Göran Andreasson          OK Kroppefjäll                  21:43:00 



H45  (10)   5700 m                                       

   44670 Dick Nyman                Uddevalla IS                    21:49:00 
  408183 Ulf Björkdahl             Herrestads AIF                  21:51:00 
  306198 Jan Hansson               Stenungsunds OK                 21:53:00 
   26430 Ralph Johansson           Stångenäs AIS                   21:55:00 
         Vakant                    Vakant                          21:57:00 
   26203 CG Strutz                 Eds SK                          21:59:00 
   26348 Tomas Karlsson            OK Skogsmunken                  22:01:00 
   40940 Björn Winberg             Stenungsunds OK                 22:03:00 
   26428 Bosse Sandström           Stångenäs AIS                   22:05:00 
         Vakant                    Vakant                          22:07:00 



H40  (3)    6300 m                                       

  202470 Håkan Flingmark           Uddevalla OK                    21:51:00 
   26449 Karl-Olof Eriksson        Uddevalla OK                    21:53:00 
   26502 Mats Hallsten             OK Skärmen                      21:55:00 



H35  (2)    7400 m                                       

   26436 Tommy Johansson           Stångenäs AIS                   21:43:00 
  259620 Lars Nielsen              Stångenäs AIS                   21:45:00 



H21  (10)   8200 m                                       

  260826 Joakim Axelsson           OK Skogsmunken                  21:30:00 
  204671 Håkan Lindén              Uddevalla OK                    21:32:00 
         Vakant                    Vakant                          21:34:00 
         David Nilsson             Uddevalla OK                    21:36:00 
   25669 Jörgen Åhl                Åmåls Ok                        21:38:00 
   41923 Jonas Lindell             Stigsökarna                     21:40:00 
   26476 Jonas Nilsson             Uddevalla OK                    21:42:00 
         Vakant                    Vakant                          21:44:00 
   26435 Andreas Wikström          Uddevalla OK                    21:46:00 
   25683 Per Källvik               Åmåls Ok                        21:48:00 



H20  (2)    7400 m                                       

  871004 Tobias Govik              Stångenäs AIS                   21:49:00 
  861030 Daniel Sandström          Stångenäs AIS                   21:51:00 



H18  (4)    6300 m                                       

  890902 David Boman               Stångenäs AIS                   21:59:00 
   44093 Tobias Karlsson           Eds SK                          22:01:00 
   26346 Patrik Karlsson           OK Skogsmunken                  22:03:00 
  880909 Jonas Wallin              Uddevalla OK                    22:05:00 



H16  (10)   3400 m                                       

  911012 Tony Nielsen              Stångenäs AIS                   21:36:00 
   14139 Daniel Martinsson         OK Kroppefjäll                  21:38:00 
         Vakant                    Vakant                          21:40:00 
  900822 Marcus Hansson            Herrestads AIF                  21:42:00 
   30324 Christoffer Ohlsson       Uddevalla OK                    21:44:00 
   33560 Dennis Nyqvist            OK Gipen                        21:46:00 
   26515 Mikael Johansson          OK Skärmen                      21:48:00 
         Vakant                    Vakant                          21:50:00 
  260836 Tobias Grund              OK Roto                         21:52:00 
  900928 Torbjörn Almegius         Stenungsunds OK                 21:54:00 



H14  (7)    2900 m                                       

   30325 Anders Ohlsson            Uddevalla OK                    21:31:00 
  259609 Adam Sandström            Stångenäs AIS                   21:33:00 
  351126 Johan Sandström           OK Gipen                        21:35:00 
  202473 Jonathan Erlandsson       Uddevalla OK                    21:37:00 
         Vakant                    Vakant                          21:39:00 
  260803 Tobban Karlsson           OK Skogsmunken                  21:41:00 
  244029 Jens Wängdahl             OK Gipen                        21:43:00 



H12  (3)    2500 m                                       

  350581 Viktor Flingmark          Uddevalla OK                    21:38:00 
  409526 Gabriel Andersson         Idefjordens SK                  21:40:00 
   26439 Jonas Johansson           Stångenäs AIS                   21:42:00 



D45  (5)    4800 m                                       

   26221 Birgit Hansson            Herrestads AIF                  21:31:00 
   26266 Nina Bejbom               Uddevalla OK                    21:33:00 
   26246 Kerstin Burman            Kvillebyns SK                   21:35:00 
         Vakant                    Vakant                          21:37:00 
  258584 Christina Birath          Stenungsunds OK                 21:39:00 



D40  (2)    4800 m                                       

   26540 Anita Davallius           Uddevalla IS                    21:54:00 
   26448 Agneta Eriksson           Uddevalla OK                    21:56:00 



D21  (5)    5700 m                                       

  260838 Elin Andersson            OK Kroppefjäll                  21:48:00 
   26548 Linnéa Karlsson           Stenungsunds OK                 21:50:00 
   13713 Therese Larsson           OK Kroppefjäll                  21:52:00 
   26573 Minna Lappalainen         Ljungskile FK                   21:54:00 
         Vakant                    Vakant                          21:56:00 



D18  (3)    4800 m                                       

   30311 Siri Henriksson           Uddevalla OK                    21:43:00 
   33565 Terese Wängdahl           OK Gipen                        21:45:00 
  353080 Michelle Johansson        Idefjordens SK                  21:47:00 



D16  (6)    3400 m                                       

         Vakant                    Vakant                          21:31:00 
  259346 Kajsa Winberg             Stenungsunds OK                 21:33:00 
  910107 Rebecca Bejbom            Uddevalla OK                    21:35:00 
  900827 Lisa Borssén              OK Kroppefjäll                  21:37:00 
  353079 Isabelle Johansson        Idefjordens SK                  21:39:00 
  900812 Jenny Wallin              OK Roto                         21:41:00 



D14  (4)    2900 m                                       

  409533 Lisa Reichenberg          Idefjordens SK                  21:47:00 
   26258 Charlotta Klevedal        Kvillebyns SK                   21:49:00 
   26516 Maria Johansson           OK Skärmen                      21:51:00 
         Lisa Winberg              Stenungsunds OK                 21:53:00 



D12  (3)    2500 m                                       

  351476 Gry Granstedt             Idefjordens SK                  21:30:00 
  409535 Malin Reichenberg         Idefjordens SK                  21:32:00 
  202474 Julia Ohlsson             Uddevalla OK                    21:34:00