Gränsjakten 2007ti 2007-07-10 00:07
Klubbstartlistaskapad av MT2003 © Stephan Krämer 2006

tartnr Namn                         År  Bricka Klass        Ant.      E1      E2      E3 


113 Alleröd OK            DEN 

   684 Hansen Troels Bent           58  581226 H45            35   18:59   19:36         
   787 Bergmann Andreas             91  910822 H16            39   18:20   18:20         
   966 Bergmann Charlotte           64  640115 D40            14   18:44   19:13         



114 OK Öst                DEN 

    81 Zethner Rikke                91  911228 D16            15   19:06   18:09         



115 Maribo OK             DEN 

   231 Kadziola Linnea              94  347080 U2             15   19:08   18:00   18:00 
   232 Kadziola Laust               96  347081 U2             15   19:03   18:00   18:00 
  1051 Kadziola Pia                 59  308059 D45            22   19:26   18:06         



117 Fana IL O-gr.         NOR 

   601 Daltveit Dagrun                  209445 D21            21   18:02   18:59         
   641 Daltveit Memund                  504656 H50            34   18:30   19:12         
   659 Alvsvåg John Olav            56  209449 H50            34   19:24   18:48         
   756 Daltveit Anders                  209446 H20             4   19:05   18:08         
   790 Alvsvåg Kenneth Kira         92  209447 H16            39   18:29   18:02         
   827 Alvsvåg Robert Kira          94  209450 H14            30   18:18   19:09         
  1101 Kira Anne-Marie              60  209448 Öppen 3        21   18:09           18:00 



118 Fossum IF             NOR 

    19 Tandrevold Ingrid                241842 D12            23   18:36   18:06         
    43 Bredesen Marianne Opsahl     94  209439 D14            31   18:37   18:55         
   646 Grann Terje                      242100 H50            34   18:45   18:42         
   658 Bredesen Rolf Gunnar         55  209441 H50            34   19:21   19:15         
   688 Tandrevold Eirik                 242045 H45            35   19:11   18:33         
   757 Bredesen Kristian Opsahl     88  209436 H20             4   19:08   18:05         
   765 Bredesen Anders Opsahl       90  209437 H18            14   18:13   18:31         
   767 Tandrevold Eivind                242046 H18            14   18:19   18:22         
   784 Tandrevold Halvor                241893 H16            39   18:11   18:44         
   812 Döhl Mostad Fredrik          91  209444 H16            39   19:35   19:02         
  1044 Landmark Bente                   242048 D45            22   19:05   18:09         
  1052 Bredesen Ingrid Opsahl       60  209440 D45            22   19:29   19:00         
  1102 Döhl Jo                      56  209443 Öppen 3        21   18:52   18:00   18:00 
  1103 Mostad Helle                 56  209442 Öppen 3        21   18:48   18:00   18:00 



119 Gimle IF              NOR 

     2 Fosby Maria                  95  209431 D12            23   18:02   18:18         
     6 Hansen Sigrid Ottestad       95  209429 D12            23   18:10   18:54         
    53 Fosby Karoline               93  209430 D14            31   19:07   18:40         
   301 Slåtterö Helge               96  209432 Öppen 1/N-Å    29   17:52   18:00   18:00 
   302 Hansen Sindre Ottestad       97  209428 Öppen 1/N-Å    29   18:08   18:00   18:00 
   303 Nordås Martine               95  209425 Öppen 1/N-Å    29   18:04   18:00   18:00 
   304 Hjelde Erik                  94  209422 Öppen 1/N-Å    29   18:57   18:00   18:00 
   516 Hernes Tor                       209421 H75             5   18:03   18:05         
   531 Björlo Thorbjörn                 209419 H65            11   18:37   18:46         
   541 Fosse Trygve                     334090 H65            11   18:34   18:34         
   708 Ytterböl Svend Arne          65  209426 H40            24   18:39   18:40         
   824 Vingerhagen Andreas          94  209424 H14            30   18:17   18:33         
   887 Kindem Håkon                 95  209434 H12            33   18:53   18:03         
  1074 Björlo Asbjörg                   209420 D65             7   18:11   18:38         
  1301 Kindem Per Öivind            68  209435 Öppen 7        16   18:48   18:00   18:00 
  1302 Slåtterö Björn               60  209433 Öppen 7        16   18:44   18:00   18:00 
  1303 Hansen Bernt Henrik          68  209427 Öppen 7        16   18:46   18:00   18:00 
  1304 Vingerhagen Knut             55  209423 Öppen 7        16   18:23   18:00   18:00 



121 Heming/Njård O-lag    NOR 

    52 Iversen Pia Skyttersäter     94  334007 D14            31   19:04   18:34         
   305 Iversen Sofie Skyttersät     98  334005 Öppen 1/N-Å    29   18:33   18:00   18:00 
   306 Skyttersäter Jones Bianca    92  209417 Öppen 1/N-Å    29   18:33   18:00   18:00 
   307 Skyttersäter Jones Ceasar    96  209418 Öppen 1/N-Å    29   18:33   18:00   18:00 
   711 Iversen Egil W               59  334003 H40            24   18:48   19:04         
   942 Iversen Rikke Skyttersät     90  334006 D18            10   18:21   18:13   17:00 
  1038 Skyttersäter Jones Göril     61  209416 D45            22   18:47   18:27         
  1045 Skyttersäter Runa            60  334004 D45            22   19:08   18:36         



122 Kongsberg O-lag       NOR 

   271 Follinglo Mari               00  209412 Inskolning     22   18:00   18:00   18:00 
   671 Hals Torbjörn                60  209413 H45            35   18:20   18:21         
   828 Hals Morten                  94  209414 H14            30   18:21   19:21         
   845 Tvedten Harald               94  209415 H14            30   19:12   19:27         
  1201 Johansen Wenche              60  209411 Öppen 5        32   18:09   18:00   18:00 



123 Konnerud IL           NOR 

   308 Saugerud Nora  Skyttersät    97  209407 Öppen 1/N-Å    29   18:33   18:00   18:00 
   309 Saugerud AmandaSkyttersät    00  209408 Öppen 1/N-Å    29   18:32   18:00   18:00 
   728 Saugerud Erik                64  209409 H40            24   19:39   18:49         
   972 Skyttersäter Toini           64  209410 D40            14   19:02   19:16         



124 Larvik OK             NOR 

   524 Halvorsen Helge                  243900 H70             7   18:30   18:59         
   537 Edvardsen Thor                    22584 H65            11   18:55   18:37         
   621 Nordrum Karina                    23791 D21            21   17:59                 



125 Nydalen SK            NOR 

   272 Wiklund Ragne                00  209405 Inskolning     22   18:07   18:00   18:00 
   610 Wiklund Berit Sofie          71  209406 D21            21   18:29   19:17         
   872 Wiklund Elias                96  209404 H12            33   18:23   18:39         



126 Raumar O-Lag          NOR 

   310 Arntzen Tiril                99  209402 Öppen 1/N-Å    29   18:01   18:00   18:00 
   961 Arntzen Anne                 68  209401 D35            11   19:34   19:29         



127 Ok Moss               NOR 

    57 Sandbaek Vigdis Halland      94   21054 D14            31   19:19                 
    59 Solhaug Johanne              94   22481 D14            31   19:25                 
    80 Woodward Annette             92  351657 D16            15   19:03   18:03         
    84 Sandbaek Kristin Halland     92   20650 D16            15   19:15                 
   316 Holmen Oscar                 99   20286 Öppen 1/N-Å    29   18:00                 
   317 Solhaug Arne                 98   20753 Öppen 1/N-Å    29   18:00                 
   548 Wibye Harald                      21185 H60            19   19:01   18:46         
   611 Johansen Monica Meum         85   40404 D21            21   18:37   19:26         
   632 Paulsen Björn                53   21650 H50            34   18:03                 
   654 Johansen Morten              57   40407 H50            34   19:09   18:36         
   697 Bjerketvedt Jan              59   22090 H45            35   19:38                 
   707 Sandbaek Erik                65   24010 H40            24   19:18                 
   716 Solhaug Eivind               67   24628 H40            24   19:03                 
   781 Woodward Erik                91  351656 H16            39   19:00                 
   798 Paulsen Vetle                91   23835 H16            39   18:53                 
   814 Solhaug Olav                 92   20213 H16            39   19:41                 
   849 Paulsen Are                  93   23585 H14            30   19:24                 
   864 Woodward Michael             96   21918 H12            33   19:05                 
   921 Holmen Ingrid                97   20352 D10            14   18:01                 
   924 Bjerketvedt Tuva             97   24426 D10            14   18:07                 
   927 Karlsen Ida Karine           97   20198 D10            14   18:13                 
   929 Paulsen Anna                 97   23682 D10            14   18:36                 
   932 Koren Milde                  97   22637 D10            14   18:23                 
   968 Woodward Nora                65  408520 D40            14   18:50                 
  1042 Johansen Elisabeth Meum      59   40405 D45            22   18:59   18:03         
  1203 Sandbaek Wenche Halland      68   20597 Öppen 5        32   19:07                 
  2077 Johansen Helena                   57946 Öppen 7        16   19:09                 



128 Sandefjord OK         NOR 

   732 Larsen Per Erik              68  680430 H35            21   18:34   18:41         



129 Sarpsborg O-Lag       NOR 

    12 Löwengreen Marthine          96   22043 D12            23   18:22                 
    15 Kristensen Marthe            96  344383 D12            23   18:28   18:10         
    76 Tveterås Susanne             91  209150 D16            15   18:51   18:27         
   318 Jensen Marie                 01  209148 Öppen 1/N-Å    29   18:00                 
   319 Åsberg Juliane               00   20975 Öppen 1/N-Å    29   18:00                 
   320 Åsberg Helena                99   20227 Öppen 1/N-Å    29   18:00                 
   321 Löwengreen Emil              99   21534 Öppen 1/N-Å    29   18:21                 
   556 Wahlgren Tom                 46   20930 H60            19   19:19   18:16         
   581 Syversen Björn               52   24781 H55            24   18:31   18:13         
   619 Bryggen Guro                      23157 D21            21   18:56   19:29         
   634 Åstorp Björn                 56  364996 H50            34   18:09   18:54         
   644 Muri Torolf                  56   23662 H50            34   18:39   19:00         
   682 Olseng Kjell Arne            58  330832 H45            35   18:53   18:57         
   717 Löwengreen Frank             66   22429 H40            24   19:06                 
   723 Jensen Öistein               65  330839 H40            24   19:24                 
   758 Ruud Thomas                  98  330833 H20             4   19:11                 
   762 Klemsdal Thor Olaf           90  209128 H18            14   18:24   18:28         
   768 Olseng Jonas                 90  330831 H18            14   18:22   18:13         
   773 Muri Andreas                 90   21308 H18            14   18:37   18:19         
   813 Ruud Magnus                  91  330840 H16            39   19:38   18:14         
   890 Ferstad Philip               96   21307 H12            33   18:59                 
   989 Skiri Wahlgren Tove          55   23398 D50            16   18:25   18:36         
  1104 Böe Ann Charlott             58  330836 Öppen 3        21   18:05   18:00         
  2062 Kristensen Mette                 342754 Öppen 5        32   17:31                 
  2065 Delås Fredrik                     22125 Öppen 8        26   19:00                 



130 Stavanger O-Klubb     NOR 

   546 Vareberg Sverre              44  239592 H60            19   18:49   18:43         



131 Tistedalen FL         NOR 

   631 Kitteröd Johnny              51   22804 H50            34   18:00   18:09         
   645 Eng Emil                     56   21053 H50            34   18:42   18:15         
   745 Wang Bent-Joar                    21797 H35            21   19:13   19:17         



132 Östmarka OK           NOR 

   519 Teiland Kjell                30   20294 H75             5   18:12   18:11         
   527 Scheje Arne Chr              35  243066 H70             7   18:39   18:44         
   538 Gullaksen Georg                  330748 H65            11   18:58   18:49         
   681 Helland Knut E               62  234744 H45            35   18:50   19:30         
  1022 Grande Ellen                 45  243567 D60             7   18:29   18:09         
  1024 Gullaksen Gerd                   330766 D60             7   18:35   18:15         
  1047 Wäge Unn Merete              59  229699 D45            22   19:14   18:45         



133 IFK Göteborg          SWE 

   242 Bäcklund Rasmus                   13961 U2             15   18:07   18:00   18:00 
   420 Olofsson Mikael              60  600430 H21            30   18:57                 
   427 Elveljung Gunnar                 248915 H21            30   19:18   18:50         
   558 Carlsson Hans                     14206 H60            19   19:25   18:34         
   562 Westberg Christer                 14207 H60            19   19:37   18:13         
   737 Mikkelsen Mads               70  700103 H35            21   18:49   18:59         
   741 Bäcklund Bjarne                   13960 H35            21   19:01   19:08         
  2023 Westberg Karin                    14208 Öppen 7        16   18:08                 
  2041 Mikkelsen Irene                  308025 Öppen 5        32   18:35                 
  2090 Bäcklund Tim                      21537 Inskolning     22                         



135 Stigmännen Karlshamns SWE 

  1401 Söderström Robin                  12628 Öppen 8        26   18:15   18:00   18:00 



137 Bö O-Lag              NOR 

   429 Byggland Aasbjörn            75   20642 H21            30   19:24                 



138 Fet O-lag             NOR 

   736 Gran Kyrre                   72  343290 H35            21   18:46   19:29         



139 Fredrikstad SK        NOR 

    54 Olaussen Kamilla                  23745 D14            31   19:10   18:58         
   311 Olaussen Marie                    23209 Öppen 1/N-Å    29   18:22   18:00   18:00 
   412 Jakobsen Espen                   880066 H21            30   18:33   18:38         
   551 Krossby Anders Johan             341350 H60            19   19:04   18:07         
   584 Stenseth Per                      22230 H55            24   18:40   18:55         
   635 Heidenström Björn                247239 H50            34   18:59   19:27         
   653 Tveterås Trygve                   23236 H50            34   19:06   19:03         
   835 Skjeltorp Ole Edvin               21195 H14            30   18:42                 
   971 Olaussen Trine                    22299 D40            14   18:59   19:07         
   988 Jakobsen Gun Astrid               20264 D50            16   18:22   18:18         
   991 Lunde Tove                        20969 D50            16   18:31   18:24         
   993 Sikkeland Agnes                   20097 D50            16   18:37   18:30         
  1048 Höye Christina                    22054 D45            22   19:17   18:30         
  1305 Baastad Inger Marie               23725 Öppen 7        16   18:00                 
  1402 Olaussen Per                      24288 Öppen 8        26   18:55   18:00         



141 Gjö-Vard O-lag        NOR 

   699 Gullord Tommy                58   22539 H45            35   19:44   18:27         
   774 Gullord Sondre               90   21812 H18            14   18:40   18:34         
   785 Gullord Eskil                92   21433 H16            39   18:14   18:08         
  1032 Sande Ann-Magritt            61   23164 D45            22   18:29   18:21         



142 Halden SK             NOR 

     3 Bunaes Emma                  96  243984 D12            23   19:12   18:58         
    37 Birkeland Malena             93  818280 D14            31   18:19                 
    42 Kildebo Maiken Norsted           243113 D14            31   18:34   18:16         
    46 Granstedt Gry                94  208304 D14            31   18:46   18:22         
    48 Andersen Fröya Hauan         93  351247 D14            31   18:52   18:28         
    83 Björlo Ingvild K             92   21088 D16            15   19:12                 
   233 Gundersen Christopher             20612 U2             15   18:13   18:00   18:00 
   273 Björlo Hedda Raadal               23153 Inskolning     22   19:19   18:00   18:00 
   274 Olaussen Idun Kristine Fe         21583 Inskolning     22   19:45   18:00   18:00 
   275 Olaussen Ingrid Felde             24177 Inskolning     22   19:45   18:00   18:00 
   312 Björk Guro                   97   20842 Öppen 1/N-Å    29   18:19   18:00   18:00 
   313 Ekeli Vebjörn                97   22030 Öppen 1/N-Å    29   18:19                 
   314 Thowsen Tobias               97   22550 Öppen 1/N-Å    29   19:22                 
   324 Bunaes Guro S                93   20657 Öppen 1/N-Å    29   19:12                 
   402 Fremmegaard Esten Öyen            21356 H21            30   18:28   19:02         
   411 Björlo Kjetil                     24025 H21            30   18:30   19:26         
   414 Holt Steinar                     234556 H21            30   19:27   18:47         
   421 Hov Magnus                       308093 H21            30   19:00   18:20         
   424 Varting Grunde                    20811 H21            30   19:09   19:11         
   430 Andersen Eirik Hauan             351297 H21            30   17:57   18:17         
   517 Mo Björn                          20050 H75             5   18:19   18:08         
   602 Hagen Elin Cathrine              886060 D21            21   18:05   19:14         
   604 Hauge Karianne                   820910 D21            21   18:11   19:08         
   607 Klechova Vendula                 515020 D21            21   18:20   19:20         
   614 Andersen Ragnhild Bente          883061 D21            21   18:41   18:44         
   618 Kraemer Jitka                    503355 D21            21   18:53   19:02         
   668 Andersen Morten Roger        59  351467 H45            35   18:11   18:36         
   685 Köhn Jo                          234621 H45            35   19:02   18:09         
   693 Bunaes Tommy                     243711 H45            35   19:26   19:39         
   712 Olaussen Jim                      23371 H40            24   18:51   19:19         
   714 Kildebo Morten                   208335 H40            24   18:57   19:28         
   749 Backström Pål                     23069 H35            21   19:25   18:53         
   764 Andersen Bård Hauan          90  351265 H18            14   18:10   18:10         
   769 Kristiansen Martin                22529 H18            14   18:25   18:16         
   782 Björgul Petter               92  354905 H16            39   18:05                 
   800 Sveen Trond                       21946 H16            39   18:59   18:41         
   802 Köhn Mats                        231159 H16            39   19:05   18:32         
   810 Lindhaugen Sindre            92  341510 H16            39   19:29                 
   817 Nordbröden Mats                  910427 H16            39   17:53                 
   825 Kirkebøen Sander Finsrud          20972 H14            30   18:12   18:57         
   829 Björk Espen                  94  940809 H14            30   18:24   18:39         
   874 Olaussen Anders Felde             20726 H12            33   19:13   19:15         
   901 Björlo Håkon Raadal               21929 H10            17   18:00   18:13   18:36 
   903 Schmitt Gran Olav                980726 H10            17   18:04   18:37   18:08 
   908 Kildebo Petter Norsted           243938 H10            17   18:14   18:45   18:12 
   917 Nordbröden Peter                  23856 H10            17   17:56                 
   925 Granstedt Gina               97  351476 D10            14   18:09   18:12   18:30 
   946 Kildebo Stine Marie Nors         243187 D18            10   18:16   18:01         
   951 Raadal Hanne Lerche               24124 D35            11   19:04   19:08         
   957 Olaussen Irene Felde              23350 D35            11   19:22   19:14         
   959 Backström Runa Lien               22999 D35            11   19:28   19:23         
  1013 Moe Eva Irene                     20935 D55             9   18:29   18:57         
  1202 Holt Mai-Sissel                  229366 Öppen 5        32   19:17   18:00   18:00 
  1209 Haugen Einar                     404236 Öppen 5        32                   18:00 
  1403 Tafjord Jostein                  886050 Öppen 8        26   19:26   18:00   18:00 
  2033 Birkeland Olav Kristian          660120 Öppen 5        32   18:58                 
  2037 Gran Björn                       520718 Öppen 8        26   18:11                 
  2070 Torgersen Ingvild                 21539 Öppen 1/N-Å    29   19:00                 
  2076 Norsted Johanne Marie             22252 Inskolning     22   18:15                 
  2089 Norsted Claus                     20145 Öppen 8        26   18:47                 



143 Idd Sportsklubb       NOR 

   521 Husa Björn                        22216 H70             7   18:21   18:47         
   545 Bokeröd Leif                      21391 H60            19   18:46   18:40         
   550 Ulseth Magne                      22081 H60            19   19:01   18:19         
   876 Löngaa Jonas                      20187 H12            33   18:31                 
   882 Vaglen Henrik Röed                21281 H12            33   18:43                 
   891 Midtlien Martinius                22659 H12            33   19:01                 
  1018 Hansen Marit B                    21523 D55             9   17:57   18:33         



144 IL Tyrving            NOR 

   315 Njåstein Stine               98   20245 Öppen 1/N-Å    29   18:56   18:00   18:00 
   713 Wiklund Jo                   64   22475 H40            24   18:54   19:01         
   844 Njåstein Håkon               93   20679 H14            30   19:09   18:45         
   978 Njåstein Marianne            65   21041 D40            14   19:20   19:04         



145 Indre Östfold Ok      NOR 

     5 Fröshaug Oda                 96  234615 D12            23   18:08                 
     8 Fjellengen Margit Sandem     96   23517 D12            23   18:14                 
    33 Fjellengen Margrethe Sandem  93   22142 D14            31   18:07                 
    35 Ramböl Linn Mari             93   20911 D14            31   18:13                 
   211 Fröshaug Hans Ola            93   23861 U3              9   18:20                 
   276 Vister Jörgen                98   22372 Inskolning     22   18:00                 
   555 Syversen Svein                   344377 H60            19   19:16   18:55         
   715 Fröshaug Saxe                63   23495 H40            24   19:00                 
   724 Sandem Tore                  65   21737 H40            24   19:27                 
   783 Fröshaug Svend Sondre        92  234905 H16            39   18:08                 
   788 Vister Martin                91   23991 H16            39   18:23                 
   791 Haugerud Simen               91   22928 H16            39   18:32   18:47         
   803 Stöten Sindre                92   24377 H16            39   19:08                 
   837 Vister Anders                93   21229 H14            30   18:48                 
   865 Ramböl Jan Markus            95   23892 H12            33   18:09                 
  1046 Haugerud Anne                61   21044 D45            22   19:11   18:33         
  2025 Stöten Sindre                     23957 Öppen 7        16   18:59                 



146 Krokstadöra IL        NOR 

   981 Björseth Gerd                54   20147 D50            16   18:04   18:21         



147 Ringrike O-lag        NOR 

   884 Bech Karl-Martin             95   24150 H12            33   18:47   19:27         



148 Skaukameratene O-lag  NOR 

   322 Aabogen Haugaard Ida              23414 Öppen 1/N-Å    29   18:14   18:00   18:00 
   620 Aabogen Haugaard Ann Helen        24696 D21            21   18:59   18:47         
   660 Galborgen Bent                    23879 H50            34   19:27   19:21         
  1049 Line Bente                        23477 D45            22   19:20   18:39         



150 Trösken IL            NOR 

    77 Aldar Henriette              92   20797 D16            15   18:54                 
   401 Pedersen Jon                 82  501895 H21            30   18:00                 
   577 Nordli Jimmy                 48   21510 H55            24   18:19   18:01         
   609 Haeren Tina                  85  227695 D21            21   18:26   19:05         
   694 Torskenaes Knut              62   20468 H45            35   19:29   18:48         
   770 Oliversen Magnus             90   22560 H18            14   18:28                 
   797 Oliversen Daniel             92   23314 H16            39   18:50                 
   941 Ödegård Martine              89   24656 D18            10   18:01   18:19         
  2056 Amundsen Lars-öivind              23947 Öppen 8        26   18:44                 



151 Varteig OL            NOR 

   522 Vestbye Finn                 36  209172 H70             7   18:35   18:50         
   655 Klemsdal Per Olaf            56  209152 H50            34   19:12   18:57         
  1025 Vestbye Grete                44  209177 D60             7   18:38   18:18         
  1039 Brenne Elsie                 60  209166 D45            22   18:50   18:51         



153 IFK Mora OK           SWE 

   428 Dahlström Kristian           89  890217 H21            30   19:21                 



155 OK Roto               SWE 

   807 Andersson Alexander              260829 H16            39   19:20                 
   811 Grund Tobias                     260836 H16            39   19:32                 
  2079 Grund Sven-Erik                  409580 Öppen 8        26   18:51                 
  2080 Wallin Maria                     260802 Öppen 5        32   18:46                 
  2081 Grund Ingalill                   260835 Öppen 7        16   18:46                 



156 OK Skogsmunken        SWE 

    20 Hansson Lotta                    260818 D12            23   18:38                 
   253 Kihlborn Josefine                260806 U1             14   18:13                 
   254 Kihlborn Rikard                  260811 U1             14   18:04                 
   262 Karlsson Jonas                   260827 U1             14   18:00   18:00   18:00 
   772 Frisk David                      260832 H18            14   18:34                 
   786 Karlsson Tobban                  260803 H16            39   18:17                 
   792 Frisk Anton                      260821 H16            39   18:35                 
   809 Karlsson Marcus                  260815 H16            39   19:26   18:29         
   905 Hermansson Emil                   26353 H10            17   18:08                 
  2085 Hermansson Anders                260830 Öppen 3        21   18:10                 
  2086 Hermansson Patrik                260804 Inskolning     22                         



158 Ulricehamns OK        SWE 

   403 Gustavsson Joakim                 25712 H21            30   18:06   18:29         



102 OK Alehof             SWE 

   650 Hålsjö Lennart               54   11526 H50            34   18:57   19:06         



131 Bromma-Vällingby SOK  SWE 

   633 Ramström Peter               55   27767 H50            34   18:06   18:21         
   652 Larsson Janeric              52   23816 H50            34   19:03   18:06         



134 Burseryds IF          SWE 

    71 Petersson Pernilla           91   29452 D16            15   18:36   18:12         
   616 Petersson Martina            88   29457 D21            21   18:47   19:23         
   679 Petersson Claes-Göran        60   46790 H45            35   18:44   19:12         
   873 Petersson Andreas            96   46789 H12            33   18:25   18:51         
  1034 Petersson Annika             62   29445 D45            22   18:35   18:54         
  2073 Claesson Anders                   29447 Öppen 8        26   18:37                 



142 OK Djerf              SWE 

    17 Lindberg Elin                96  355881 D12            23   18:32   18:50         
   279 Lindberg Stina               99   28924 Inskolning     22   18:27   18:00   18:00 
   722 Lindberg Håkan               65   28922 H40            24   19:21   18:52         



145 Eds SK                SWE 

    50 Viktorsson Lisa              93  402170 D14            31   18:58   19:01         
   234 Edman Martin                      26212 U2             15   18:23   18:00   18:00 
   243 Blom Gustav                  98   22190 U2             15   18:33   18:00   18:00 
   255 Eriksson Maria               98   26211 U1             14   18:06   18:00   18:00 
   256 Camitz Ellen                 98   44097 U1             14   18:06   18:00   18:00 
   282 Blom Emma                         23959 Inskolning     22   18:01   18:00   18:00 
   416 Johansson Axel                   409567 H21            30   18:45   19:29         
   540 Olsson Bror                      402169 H65            11   19:04   19:01         
   585 Galborgen Arvid              51   26202 H55            24   18:43   18:37         
   643 Eriksson Janne               53  409569 H50            34   18:36   18:27         
   648 Strutz Carl-Göran            57  353074 H50            34   18:51   18:12         
   662 Johansson Lasse                         H50            34           18:39         
   763 Karlsson Tobias              89   44093 H18            14   18:07   18:04         
   834 Jensen Oskar                 94  409572 H14            30   18:39   19:06         
   877 Jacobsson Kristoffer         96  409573 H12            33   18:33   18:59         
   889 Camitz Axel                  95  409575 H12            33   18:57   18:47         
   916 Blom Hugo                    97   20311 H10            17   17:58   17:57   18:44 
   973 Eriksson Helena                   44099 D40            14   19:05   18:52         
  1016 Galborgen Yvonne             52   26201 D55             9   18:18   18:39         
  1033 Jensen Hanne                 59  409571 D45            22   18:32   18:00         
  2007 Eriksson Samuel                   20410 Inskolning     22   18:01                 
  2011 Camitz Ulrika                     20303 Öppen 1/N-Å    29   17:55                 
  2015 Camitz Alice                      20855 Inskolning     22   18:01                 



168 Främmestads IK        SWE 

   426 Andersson Johan              81   28489 H21            30   19:15   19:17         
   639 Andersson Bengt              54  343959 H50            34   18:24   18:00         
   985 Andersson Birgitta           57   28487 D50            16   18:13   18:00         



169 OK Linné              SWE 

    86 Axelson-Meyerson Hanna       92  355391 D16            15   18:33   17:57         
   893 Axelson-Meyerson Filip       95  355390 H12            33   17:59   18:00         
  2017 Axelsson Tomas                   244974 Öppen 5        32   17:55                 
  2039 Meyerson Ulrika                  228751 Öppen 5        32   17:55                 



175 OK Gipen              SWE 

   536 Mattsson Matts               39   26326 H65            11   18:52   19:04         
   664 Lingegård Bengt                   33563 H50            34   17:54   17:54         
   766 Nyqvist Dennis               90   33560 H18            14   18:16   18:25         
   816 Stridh Dag                   91  208172 H16            39   17:56   17:56         
   846 Wängdahl Jens                93  244029 H14            30   19:15   19:12         
   948 Wängdahl Terese              89   33565 D18            10   17:58   17:58         
   950 Lingegård Sara               90   33572 D18            10   17:52   17:52         
   996 Lingegård Eva                    351128 D50            16   17:58   17:57         
  2001 Wengdal Ylva                      33566 Öppen 5        32   17:57   17:00   17:00 



188 Gävle OK              SWE 

   572 Eriksson Hans Erik           48   38187 H55            24   18:04   18:58         
  2028 Karlsson Emil                     14111 Öppen 3        21   18:18                 
  2029 Karlsson Klara                    21303 Öppen 1/N-Å    29   18:17                 



191 Hagaby GoIF           SWE 

   801 Persson Daniel                   241970 H16            39   19:02   18:05         
   944 Persson Lina                     241991 D18            10   18:10   18:07         



192 IK Hakarpspojkarna    SWE 

   257 Granstedt Lukas              00  246199 U1             14   18:12   18:00   18:00 
   258 Granstedt Sara               00   18639 U1             14   17:56   18:00   18:00 
   278 Holmqvist Alma               01   24428 Inskolning     22   17:57   18:00   18:00 
   613 Granstedt Anette             68  680124 D21            21   18:38   18:38         
   647 Svensson Kurt                56   18653 H50            34   18:48   18:51         
   720 Granstedt Bo                 63  630504 H40            24   19:15   19:25         
   726 Granstedt Mats               67   18642 H40            24   19:33   18:46         
   734 Johansson Håkan              68   18634 H35            21   18:40   19:14         
   838 Svensson Joakim              93   44656 H14            30   18:51   19:30         
   840 Granstedt Adam               94   44630 H14            30   18:57   18:36         
   904 Svensson Niklas              97  350760 H10            17   18:06   18:09   18:20 
   926 Granstedt Moa                97  353539 D10            14   18:11   18:00   18:22 
   933 Granstedt Elin               98   18611 D10            14   18:25   18:08   18:02 
   953 Holmqvist Malin              72   18607 D35            11   19:10   19:11         
   955 Sandberg Helena              69   28617 D35            11   19:16   19:26         
  2008 Svensson Hildi                    18608 Öppen 7        16   18:09                 



192 IF Hallby             SWE 

   879 Bollmark Olof                95  306967 H12            33   18:37   19:11         
   913 Bollmark Henning             97  306977 H10            17   18:24   18:21   18:40 
   969 Eriksson Hillevi             64  263304 D40            14   18:53   19:28         
  2088 Bollmark Vivecka                 248555 U2             15   18:19                 



199 SoIK Hellas           SWE 

   560 Tirén Sverker                45  247517 H60            19   19:31   18:01         
  1011 Lagerlund Marianne           52   37423 D55             9   18:03   18:42         
  2054 Berglund Jonas                    42299 Öppen 5        32   18:41                 



200 Helsingborgs SOK      SWE 

    73 Hjort Ebba                   92  920202 D16            15   18:42   18:30         
   408 Hjort Fredrik                56  560209 H21            30   18:21   19:23         



201 Herrestads AIF        SWE 

    49 Dahl Johanna                 93  930928 D14            31   18:55                 
    56 Pettersson Hanna                 244256 D14            31   19:16                 
   217 Valberg Linus                    244284 U3              9   18:23                 
   218 Paulsson Markus                  244281 U3              9   18:15                 
   241 Larsson Viktor                   244261 U2             15   18:11                 
   263 Kristoffersson Viktor            244293 U1             14   18:09                 
   761 Hansson Marcus               90  900822 H18            14   18:01   18:07         
  2016 Valberg Patrik                   409576 Öppen 5        32   18:17                 
  2018 Rasmusson Jerry                   26225 Öppen 5        32   18:09                 
  2019 Paulsson Annika                  409578 Öppen 7        16   18:16                 
  2034 Hansson Annika                   860909 Öppen 8        26   18:48                 
  2035 Holmberg Mattias                 260810 Öppen 8        26   18:42                 
  2058 Kristoffersson Jack               26224 Öppen 7        16   18:21                 
  2060 Dahl Mikael                      243867 Öppen 8        26   18:31                 



222 Idefjordens SK        SWE 

     4 Reichenberg Malin            95  409535 D12            23   18:06   18:22         
    39 Andersson Rebecka            93  208400 D14            31   18:25   18:52         
    78 Reichenberg Lisa             92  409533 D16            15   18:57   18:24         
   202 Olsson Kajsa                 91  208397 U4              2   18:12   18:00   18:00 
   212 Sandin Benjamin              92  208354 U3              9   18:18   18:00   18:00 
   213 Kristiansen Evelina          93  343021 U3              9   18:15   18:00   18:00 
   214 Kristiansen Emil             92  342970 U3              9   18:15   18:00   18:00 
   867 Andersson Ludvig             95  208381 H12            33   18:13   18:27         
   888 Broman Viktor                96  561119 H12            33   18:55   18:19         
   892 Andersson Gabriel            95  409526 H12            33   19:03   18:11         



244 Jönköpings OK         SWE 

    61 Gröhn Lisa                   93   30567 D14            31   19:31   18:07         
  1037 Gröhn Marie                  59   17823 D45            22   18:44   18:12         



257 OK Klyftamo           SWE 

   418 Markendahl Simon             90  355299 H21            30   18:51   18:44         



262 OK Kroppefjäll        SWE 

   640 Andreasson Göran             56  264390 H50            34   18:27   19:24         
  2005 Andreasson Eva                    21565 Öppen 3        21   17:52                 



263 OK Kullingshof        SWE 

   868 Karlsson Karl                95  208079 H12            33   18:15   19:07         
  1205 Karlsson Anton               94  343259 Öppen 5        32   17:45   18:00   18:00 
  2036 Karlsson David                   344055 Inskolning     22   17:46                 



266 Kungälvs OK           SWE 

    23 Andreasson Sofia             95   14531 D12            23   17:56   17:56         
    62 Wenklo Ida                   94  214317 D14            31   17:58   17:58         
   523 Hogedal Åke                  35   14443 H70             7   18:27   19:02         
   525 Olsson Lennart               34   14434 H70             7   18:33   18:53         
   532 Hansson Algot                40   14498 H65            11   18:40   18:40         
   534 Alexandersson Andre          38   14504 H65            11   18:46   18:58         
   676 Bergman Nicke                59   14528 H45            35   18:35   18:18         
   729 Wenklo Henrik                65  217265 H40            24   18:27   17:58         
   815 Wenklo Ludwig                92  217624 H16            39   17:59   17:59         
  1021 Samuelsson Lilian            44   14421 D60             7   18:26   18:00         
  1050 Bergman Gry                  60   14529 D45            22   19:23   18:48         
  1072 Grönberg Gull-Britt          39   14439 D65             7   18:05   18:29         
  1076 Steen-Olsson Eivor           37   14437 D65             7   18:17   18:35         
  1077 Hogedal Christina            38   14442 D65             7   17:59   18:20         
  2002 Samuelsson Karin                  14420 Öppen 3        21   18:10   17:00   17:00 



267 Kvillebyns SK         SWE 

    13 Håkansson Josefin            96  239374 D12            23   18:24   18:02         
    74 Klevedal Charlotta           92   26258 D16            15   18:45   18:15         
   235 Hugoson Aron                 97  239392 U2             15   18:13   18:00   18:00 
   571 Kleveland Roalh              51   26233 H55            24   18:01   18:34         
   673 Hugoson Mats                 59  231011 H45            35   18:26   19:27         
   691 Klevedal Arne                58  262619 H45            35   19:20   18:15         
   984 Burman Kerstin               56   26246 D50            16   18:10   18:42         
  1204 Håkansson Arne               00  344930 Öppen 5        32   18:07   18:00   18:00 
  2064 Håkansson Pontus                 231087 U1             14   18:00                 



269 OK Kåre               SWE 

   823 Forsgren Johan               93   36267 H14            30   18:06   19:24         



272 OK Landehof           SWE 

   553 Carlström Lennart            43   14593 H60            19   19:10   18:28         
   563 Vallin Gunnar                44  242277 H60            19   19:40   18:37         
   952 Eriksson Anna                68   30117 D35            11   19:07   19:35         
  2030 Carlström Britt-Marie             30124 Öppen 3        21   18:15                 
  2082 Eriksson Sven                     30115 Öppen 5        32   18:32                 



282 Ljungskile FK         SWE 

   575 Karlsson Bo                       26571 H55            24   18:13   18:19         
   588 Blom Mats                    52   26575 H55            24   18:52   18:46         
   992 Blom Britt                   53   26574 D50            16   18:34   18:15         
  1014 Holmberg Inger                    26572 D55             9   18:12   18:54         
  1071 Fredriksson Kerstin          37   26576 D65             7   18:02   18:32         



290 OK Löftan             SWE 

   589 Rönnqvist Lars-Olof          48   16830 H55            24   18:55   19:10         



345 Rävetofta OK          SWE 

   994 Tykesson Eva                 53   18982 D50            16   18:40   18:09         



356 OK Silva              SWE 

   578 Sundgren Kenth               49   13798 H55            24   18:22   19:01         
   583 Olsson Gert                  48  500740 H55            24   18:37   18:25         
   615 Olsson Christina             58   13787 D21            21   18:44   19:11         



358 Sjövalla FK           SWE 

   237 Forsberg Malcolm             98   23364 U2             15   18:00   18:00   18:00 
   259 Forsberg Artur               00   23584 U1             14   18:18   18:00   18:00 



363 OK Skogsfalken        SWE 

   406 Ferm Andreas                 78   26626 H21            30   18:15   18:23         



363 OK Skogshjortarna     SWE 

   559 Johansson Kalle              44  610001 H60            19   19:28   18:25         
   586 Ivarsson Kent                52   15811 H55            24   18:46   18:04         
   608 Johansson Hanna              85   15830 D21            21   18:23   18:56         
   651 Karlsson Tomas               56   19510 H50            34   19:00   18:30         
   826 Östling Albin                93  263753 H14            30   18:15   18:51         
   982 Östling Katarina             57  302590 D50            16   18:04   18:12         
  1012 Ivarsson Monica              52   15812 D55             9   18:06   18:48         
  2026 Öberg Börje                      302588 Öppen 5        32   18:14                 
  2057 Wallin Maria                      19502 Öppen 3        21   18:21                 



363 OK Skogsstjärnan      SWE 

    85 Lennartsson Caroline         91  219926 D16            15   19:18   18:06         
   661 Nilsson Lars                 57   33421 H50            34   19:30   18:24         
   947 Nilsson Linda                90  302644 D18            10   18:19   18:04         
   974 Nilsson Titti                58  302645 D40            14   19:08   19:10         
   977 Lennartsson Birgitta         63  302648 D40            14   19:17   19:22         



367 OK Skärmen            SWE 

   591 Widercrantz Dan              52   26500 H55            24   19:01   18:22         
   593 Mattsson Roland              52  520912 H55            24   19:07   18:43         
   687 Lindström Mats               62  403126 H45            35   19:08   19:03         
   832 Hallsten Emil                94  354986 H14            30   18:33                 
   883 Hallsten Sune                96   26504 H12            33   18:45                 
   906 Alfsén Lukas                 97  343845 H10            17   18:10   18:49   18:48 
  2042 Hallsten Maj                      26503 Öppen 5        32   18:41                 
  2043 Ljunggren Ketty                   26493 Öppen 3        21   18:33                 
  2045 Mattsson Elisabeth               245993 Öppen 1/N-Å    29   18:32                 
  2068 Hallsten Mats                     26502 Öppen 8        26   18:39                 
  2072 Alfsen Tony                      343846 Öppen 3        21   18:16                 
  2074 Lindström Markus                 403178 Öppen 3        21   18:16                 



372 Snättringe SK         SWE 

   731 Olsson Håkan                 69   21624 H35            21   18:31   19:26         
   733 Malmring Olle                71   23846 H35            21   18:37   18:56         
   735 Bergmark Anders              72   21498 H35            21   18:43   19:11         
   739 Olsson Kenneth               67   23345 H35            21   18:55   19:32         
   742 Johansson Magnus             83   24562 H35            21   19:04   18:47         
   744 Fransson Mats                69   39843 H35            21   19:10   19:02         
   746 Malmring Anders                   20366 H35            21   19:16   19:20         
   748 Egner Ove                    70   22676 H35            21   19:22   19:38         



379 Stenungsunds OK       SWE 

   215 Steindahl Amanda             94  222269 U3              9   17:57   18:00   18:00 
   280 Steindahl Ronja              98  222263 Inskolning     22   17:58   18:00   18:00 
   552 Hermansson Lennart           46   27754 H60            19   19:07   18:04         
   875 Steindahl Alfred             96   20925 H12            33   18:29   18:55         
   923 Steindahl Signe              98  222259 D10            14   18:05   18:16   18:34 
  1206 Steindahl Anna-Carin         72  208099 Öppen 5        32   18:08   18:00   18:00 



379 IK Stern              SWE 

   539 Cullbrand Lars-Göran         41   14261 H65            11   19:01   18:55         
  1027 Cullbrand Ingrid             45   14288 D60             7   18:44   18:03         



388 Stångenäs AIS         SWE 

     9 Nielsen Linn                     259612 D12            23   18:16   18:42         
   238 Berntsson Tobias             98  253754 U2             15   18:01   18:00   18:00 
   251 Johansson Matilda                246508 U1             14   18:07                 
   252 Carlin Olof                      243564 U1             14   18:00                 
   554 Wikström Allan               46   26414 H60            19   19:13   18:22         
   587 Jidetoft Conny               49   26409 H55            24   18:49   18:52         
   642 Josefsson Inge                    26421 H50            34   18:33   19:09         
   666 Johansson Ralph              60   26430 H45            35   18:05   18:54         
   727 Johansson Tommy              67   26436 H40            24   19:36   18:37         
   795 Nielsen Tony                 91  911012 H16            39   18:44   18:50         
   808 Johansson Dennis             91  259615 H16            39   19:23   18:53         
   830 Johansson Jonas              94   26439 H14            30   18:27   18:48         
   847 Boman Marcus                 93  590202 H14            30   19:18   19:00         
   850 Akervall Pontus              93  259613 H14            30   17:57   18:21         
   869 Johansson Mattias            96  259604 H12            33   18:17   18:07         
  2078 Berndtsson Joakim                248974 Öppen 5        32   18:50                 
  2087 Nilsen Lars                      259620 Öppen 8        26   18:19                 



390 Sundbybergs IK        SWE 

   822 Salomonsson Joel             93  214324 H14            30   18:03   18:30         
   833 Salomonsson Rasmus           93  214311 H14            30   18:36   18:54         
  2067 Wikström Marlene                 249580 Öppen 5        32   18:04                 



396 Säterbygdens OK       SWE 

    58 Klaar Hanna                  93   47076 D14            31   19:22   18:46         
   677 Klaar Kjell                  60   27317 H45            35   18:38   18:42         
   804 Klaar Henrik                 91   44486 H16            39   19:11   18:38         
   806 Fernlund Erik                91   44522 H16            39   19:17   18:11         
   975 Klaar Anita                  64   47068 D40            14   19:11   19:19         



397 Sävedalens AIK        SWE 

    36 Lindqvist Erika              93  352253 D14            31   18:16   18:13         
   415 Wrane Kalle                  69   14707 H21            30   18:42   19:20         
   419 Millegård Joakim             87  302429 H21            30   18:54   18:26         
   425 Bengtsson Magnus             79   14709 H21            30   19:12   18:32         
   561 Bengtsson Kjell              44   14733 H60            19   19:34   18:52         
   574 Millegård Stefan             51   14650 H55            24   18:10   19:07         
   603 Kull Österlin Kristina       74   17371 D21            21   18:08   19:35         
   605 Fjordside Yvonne             70  700417 D21            21   18:14   18:50         
   665 Lindqvist Mats               58  405577 H45            35   18:02   18:39         
   740 Berglund Johan                   352251 H35            21   18:58   19:23         
   743 Österlin Erik                70  263501 H35            21   19:07   18:44         
   751 Kullander Thomas             69   10049 H35            21   17:59   17:59         
   861 Lindqvist Oskar              96  226964 H12            33   18:01   18:35         
   983 Knutsson Monica              52   14646 D50            16   18:07   18:33         
  2006 Johansson Karin                   29438 Öppen 5        32   18:04                 
  2040 Jonsson Sven                      14075 Öppen 3        21   18:42                 
  2066 Pettersson Malin                  21485 Öppen 8        26   17:40                 
  2069 Berglund Susanne                  30695 Öppen 8        26   18:35                 
  2071 Berglund Joakim                  850227 Öppen 8        26   18:55                 



399 OK Södertörn          SWE 

   422 Jakobsson Peter              68  259204 H21            30   19:03   18:35         



415 Trollhättans SK       SWE 

   692 Eriksson Örjan               61   26614 H45            35   19:23   19:00         



415 Trollhättans SOK      SWE 

     7 Kristiansson Josefine        96  208684 D12            23   18:12   19:06         
   706 Kristiansson Mats            64   30555 H40            24   18:33   18:55         



420 OK Tyr                SWE 

     1 Helgman Malin                96  960325 D12            23   18:00   18:26         
   612 Johansson Lisa               80   25679 D21            21   18:35   19:32         
   674 Hollowell Tom                61  611121 H45            35   18:29   19:21         
   696 Helgman Leif                 61  610508 H45            35   19:35   19:15         
   698 Kensby Mats                  60  260645 H45            35   19:41   18:24         
   799 Helgman Anton                93  930922 H16            39   18:56   18:59         
   967 Helgman Tina                 67  245846 D40            14   18:47   18:55         
  1041 Kensby Ingrid                60  260642 D45            22   18:56   18:18         
  1053 Hollowell Tone               61  260622 D45            22   19:32   18:42         



423 Uddevalla OK          SWE 

    14 Eriksson Erika               95  241815 D12            23   18:26   19:02         
    16 Wassenius Elin               95  241828 D12            23   18:30   18:30         
    18 Widén Malin                  95  241877 D12            23   18:34   18:46         
    21 Gustavsson Moa               96  356096 D12            23   18:40   18:38         
    32 Gustavsson Linnea            93  930406 D14            31   18:04   18:49         
    41 Ohlsson Julia                94  202474 D14            31   18:31   18:04         
    72 Bejbom Rebecca               91  910107 D16            15   18:39   18:00         
   216 Widén Robin                  93  202472 U3              9   18:14   18:00   18:00 
   219 Östlund Martin               92  343805 U3              9   18:41                 
   579 Bejbom Gunnar                52   26262 H55            24   18:25   18:07         
   638 Widen Bror                   54  202458 H50            34   18:21   18:03         
   657 Ohlsson Odd                  55   26480 H50            34   19:18   18:45         
   667 Wassenius Axel               60   26489 H45            35   18:08   18:51         
   709 Eriksson Karl-Olof           64   26449 H40            24   18:42   19:13         
   793 Ohlsson Christoffer          91   30324 H16            39   18:38   18:35         
   821 Ohlsson Anders               93   30325 H14            30   18:00   18:42         
   831 Erlandsson Jonathan          93  202473 H14            30   18:30   19:03         
   836 Segle Alexander              93   26350 H14            30   18:45                 
   842 Flingmark Viktor             94  350581 H14            30   19:03   19:18         
   915 Segle Jonatan                97  364967 H10            17   18:28                 
   928 Eriksson Karin               98  241899 D10            14   18:15   18:28   18:06 
   930 Wassenius Klara              98  343520 D10            14   18:19   18:20   18:10 
   970 Eriksson Agneta              64   26448 D40            14   18:56   18:58         
  1040 Gustafsson Ellinor           59   26453 D45            22   18:53   18:24         
  2022 Larsson Jonatan                   26474 Öppen 8        26   18:47                 
  2063 Östlund Stig-Arne                343836 Öppen 7        16   18:43                 
  2084 Bejbom Nina                       26266 Öppen 5        32   17:55                 



423 Uddevalla IS          SWE 

   239 Nyman Liselott               96   24919 U2             15   17:58   18:00   18:00 
   518 Kilborn Ove                  31   24921 H75             5   18:09   18:14         
   683 Nyman Dick                   58   44670 H45            35   18:56   18:30         
   943 Nyman Yvonne                 90   26543 D18            10   18:07   18:10         



429 IK Uven               SWE 

  1023 Rex Wallström Ingrid         46   11311 D60             7   18:32   18:12         
  2000 Andersson Fredrik                341709 Öppen 3        21   17:57   17:00   17:00 



443 IK Vista              SWE 

   592 Scholz Rainer                52  205295 H55            24   19:04   18:49         
  2091 Schulz Harrieth                   23544 Öppen 3        21                         



444 OK Vivill             SWE 

   236 Carlsson Evelina             98  225718 U2             15   18:38   18:00   18:00 
   680 Runesson Lars                58   19687 H45            35   18:47   18:00         
   690 Carlsson Leif-Arne           59  225713 H45            35   19:17   19:33         



447 Vänersborgs SK        SWE 

   576 Hogedal Lasse                50  500514 H55            24   18:16   18:40         
   718 Johansson Lars G             64  885577 H40            24   19:09   19:22         
   995 Hogedal Gunilla              53  530312 D50            16   18:43   18:39         



453 Växjö OK              SWE 

    40 Arvidsson Marika             93  306100 D14            31   18:28   18:19         
  1036 Arvidsson Lisel              61   41577 D45            22   18:41   18:15         
  2013 Arvidsson Jessica                203960 Inskolning     22   17:51                 
  2020 Arvidsson Diana                  306099 U2             15   17:51                 
  2021 Arvidsson Ulf                     41570 Öppen 5        32   18:35                 



461 FK Åsen               SWE 

   417 Bengtsson Erik               72  800430 H21            30   18:48   18:53         



469 Örkelljunga FK        SWE 

   675 Nilsson Ulf                  61  354347 H45            35   18:32   19:18         
   794 Nilsson Fredrik              92   17183 H16            39   18:41   18:23         



477 SOK 68                SWE 

   260 Pihl Daniel                  98  353635 U1             14   17:53   18:00   18:00 
   880 Pihl Alexander               95  353631 H12            33   18:39   19:03         
  2031 Pihl Stefan                       30924 Öppen 8        26   18:46                 
  2032 Pihl-Pellenhed Wilma              23106 Inskolning     22   18:09                 
  2047 Pihl Roger                       353633 Öppen 8        26   18:22                 



127 Stigsökarna           SWE 

    55 Torstensson Elin             93   26393 D14            31   19:13   18:37         
    75 Torstensson Hanna            91   26373 D16            15   18:48   18:21         
   201 Lilljeqvist Albin                 26389 U4              2   18:11                 
   277 Lilljeqvist Rasmus               348400 Inskolning     22   18:04                 
   323 Lilljeqvist Ulrika               348393 Öppen 1/N-Å    29   18:04                 
   409 Mattsson Jim                 76  219960 H21            30   18:24   19:08         
   533 Svein Bakken                 41   26384 H65            11   18:43   18:52         
   535 Berg Arne                    41   26394 H65            11   18:49   18:43         
   705 Torstensson Lars Göran       63   26381 H40            24   18:30   18:58         
   871 Lilljequist Jacob                219994 H12            33   18:21                 
   922 Lilljeqvist Fanny                219904 D10            14   18:03   18:04   18:14 
  1073 Gro Bakken                   38   26387 D65             7   18:08   18:26         
  1404 Lilljeqvist Fredrik               26383 Öppen 8        26   19:04                 
  2009 Liljeqvist Sanna                  24069 Öppen 1/N-Å    29   18:28                 
  2010 Liljeqvist Johan                  26390 Öppen 7        16   18:28                 



127 Åmåls OK              SWE 

    10 Larsson Carolina             95  245941 D12            23   18:18   18:14         
    47 Svensson Lisa                93  263993 D14            31   18:49                 
   240 Larsson Isabell              97  245949 U2             15   17:41   18:00   18:00 
   281 Larsson Erik                 01  245982 Inskolning     22   17:39   18:00   18:00 
   839 Dahlström Sebastian          93  264000 H14            30   18:54                 
   841 Ericson Petter                    47464 H14            30   19:00                 
   866 Sanderberg Noak              96  245959 H12            33   18:11                 
   886 Sanderberg Isak              96  245958 H12            33   18:51                 
   911 Dahlström Adrian             97   47472 H10            17   18:20                 
   990 Johansson Ulla               53   47474 D50            16   18:28   18:27         
  1105 Larsson Eva                      245961 Öppen 3        21   18:22   18:00   18:00 
  1208 Larsson Leif                 61  417581 Öppen 5        32   18:22   18:00   18:00 
  2049 Ericson Maria                     47461 Öppen 7        16   18:35                 
  2050 Ericson Christer                  25690 Öppen 8        26   18:58                 



128 OK Tylöskog           SWE 

    38 Thuresson Christina          94  403906 D14            31   18:22   19:04         
   669 Karlsson Jonas               61  610309 H45            35   18:14   19:24         
   738 Thuresson Per Ola            68  264862 H35            21   18:52   19:05         
   902 Thuresson Erik               97  208093 H10            17   18:02   18:17   18:28 
   965 Gustavsson Anna-Birgitta     64  264858 D40            14   18:41   19:25         



128 Kils OK               SWE 

    79 Lundqvist Anna               93  229318 D16            15   19:00   18:18         
   672 Lundqvist Pär                60  259315 H45            35   18:23   18:06         
  2046 Lundqvist Britt-Marie            239722 Öppen 7        16   18:27                 



128 OK Älgen              SWE 

   910 Lindh Jesper                 97   47281 H10            17   18:18   18:01   18:04 
   914 Bergenfur Hannes             99  231255 H10            17   18:26   18:29   18:32 
   958 Bergenfur Eva-Lill           71  306182 D35            11   19:25   19:32         
   960 Lindh Lottie                 64  640625 D35            11   19:31   19:38         
  2024 Tallberg Mikael                   47280 Öppen 8        26   17:52                 
  2075 Bergenfur Elias                   47286 Inskolning     22   18:00                 



223 IFK Lidingös Skid o O SWE 

   656 Ihrfors Håkan                57   15102 H50            34   19:15   19:18         
   945 Ihrfors Charlotte            89  890817 D18            10   18:13   18:16         



248 OK Kompassen          SWE 

   590 Larsson I Göran              48   16171 H55            24   18:58   18:28         
   594 Nilsson Roland               48  404145 H55            24   19:10   19:04         
  1015 Larsson Karin                50   16172 D55             9   18:15   18:51         
  1017 Nilsson Siw                  45  351521 D55             9   18:21   18:45         



266 Täby OK               SWE 

    44 Forsgren Hilda               93  354280 D14            31   18:40   18:25         
   689 Forsgren Anders              61  354279 H45            35   19:14   18:45         
   719 Carlsson Martin              70  227312 H40            24   19:12   18:43         
   789 Carlsson Fredrik             92  354288 H16            39   18:26   18:56         
   796 Carlsson Joakim              92  354285 H16            39   18:47   18:26         
  1207 Undvall Barbro               63  227394 Öppen 5        32   18:02   18:00   18:00 



289 Göteborg-Majorna OK   SWE 

   413 Sideby Kristoffer            72  720209 H21            30   18:36   19:32         
   606 Svensson Sara                82  821121 D21            21   18:17   18:41         
   663 Jonasson Bengt               54  226977 H50            34   17:57   17:57         
   670 Garmer Hans                  59  234493 H45            35   18:17   19:09         
   818 Jonasson Petter                  226979 H16            39   17:50   17:53         
   878 Garmer Felix                 96  234878 H12            33   18:35   18:43         
  2027 Pettersson Siw                   226978 Öppen 3        21   17:55                 
  2038 Jansson Eva                      330528 Öppen 3        21   18:48                 
  2044 Johnsson Mats                     14012 Öppen 8        26   18:48                 



301 Värend GN OL          SWE 

   261 Andersson Elias              99  342047 U1             14   18:12   18:00   18:00 
   907 Andersson Edvin              97   44397 H10            17   18:12   18:05   18:00 
   956 Mattsson Anna                70   10333 D35            11   19:19   19:20         



347 Södertälje-Nykvarn OF SWE 

   410 Dalberg Klas                 69  409730 H21            30   18:27   18:56         



349 Hammarby IF OF        SWE 

   423 Johansson Fredrik            73  302689 H21            30   19:06   18:41         



349 Tumba-Mälarhöjden OK  SWE 

   573 Eriksson Krister             50   29095 H55            24   18:07   18:31         



361 OK Roxen              SWE 

    51 Thellsen Amanda              93  234513 D14            31   19:01   18:10         
   710 Thellsen Stefan              63  234600 H40            24   18:45   19:16         
   725 Thellsen Per                 67   23300 H40            24   19:30   19:10         
   885 Thellsen Emil                96  209732 H12            33   18:49   18:23         
   912 Thellsen Adam                97   23273 H10            17   18:22   18:33   18:16 
  2048 Thellsen Gith                    209703 Öppen 5        32   18:51                 



397 Markbygdens OK        SWE 

   549 Johansson Pär-Erik           44   28806 H60            19   18:58   18:31         
  1026 Johansson Marita             46   28830 D60             7   18:41   18:06         



399 Falköpings AIK OK     SWE 

    22 Blennow Amanda               95  246070 D12            23   17:58   17:58         
   636 Roos Tommy                   56   38982 H50            34   18:15   18:18         
   934 Blennow Vilma                98  246041 D10            14   17:59   17:56   18:26 
   987 Johansson Siv                54   29437 D50            16   18:19   18:03         
  2051 Blennow Magnus                   246084 Öppen 5        32   18:34   17:00   17:00 
  2052 Blennnov Ellen                  3341031 Inskolning     22   18:00                 
  2053 Blennow Anki                     246096 Öppen 3        21   18:51                 



124 NTNUI                 NOR 

   404 Grann Stian                       23471 H21            30   18:09   19:14         



132 Baekkelagets SK       NOR 

   819 Narvhus Lars Jonas                22351 H16            39   17:47   17:50         
   949 Narvhus Martine                   23909 D18            10   17:55   17:55         



132 Köping-Kolsva OK      SWE 

  2012 Höök Per                         570718 Öppen 5        32   18:00                 



132 NAIS Orientering          

  2014 Nilsson Linda                    234491 Öppen 5        32   17:58                 



132 Wing OK               NOR 

  2055 Baerdahl Tore                    880203 Öppen 8        26   18:34                 



132 Uddevalla SK              

  2059 Mattsson Martin                  260847 Öppen 8        26   18:26                 



132 Kulingshof                

  2061 Karlsson Mats                     29972 Öppen 5        32   17:51